Chcę Pomóc

Jak pomóc?

Paulina pozostaje podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Fundacja pomaga w gromadzeniu środków na leczenie i rehabilitację Pauliny poprzez prowadzenie subkonta, na które kierowane są środki z 1% podatku oraz darowizn indywidualnych. Fundacja sprawuje również nadzór nad dysponowaniem zgromadzonych środków co daje gwarancje, że wszystkie środki przeznaczone na pomoc Paulinie zostaną prawidłowo wydane, zgodnie z ich przeznaczeniem.

1% Podatku

Zwracamy się do Was o wsparcie rehabilitacji Pauliny również w 2018 roku. Możecie przeznaczyć 1% podatku za rok 2017 na cele leczenia Pauli wypełniając odpowiednio formularz PIT, zgodnie z poniższym wzorem:

Dziękujemy

Gorąco dziękujemy wszystkim naszym dobroczyńcom za przekazanie 1% podatku dochodowego za 2013 rok na cele rehabilitacji Pauliny. Dokładamy wszelkich starań, aby możliwie przyspieszyć rehabilitację Pauliny, jednak bez dodatkowego wsparcia byłoby to dużo trudniejsze. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli efektywniej zagospodarować ogromny zapał i determinację Pauliny w jej walce o sprawność i samodzielność.

Indywidualne darowizny

Oprócz 1% podatku istnieje także możliwość przekazania indywidualnej darowizny na leczenie i rehabilitację Pauli. Wówczas taka wpłata zostanie zaksięgowana natychmiast po wpływie środków na konto fundacji, podczas gdy na środki pochodzące z 1% możemy liczyć najwcześniej w trzecim kwartale roku. W takim wypadku wystarczy zwykły przelew bankowy:

Odbiorca: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Numer rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Koniecznie z dopiskiem: 11892 Sokół Paulina darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Dziękujemy