Mały wielki procent

Wpłaty z tytułu 1% podatku za rok 2010 zostały zaksięgowane przez Fundację i przydzielone do dyspozycji Pauliny. Wpłat było niespodziewanie wiele i przydział Pauliny powiększył się o niespodziewanie znaczną sumę.  Imponująca kwota, jaką udało nam się dzięki Wam zebrać, prawdopodobnie posłuży na co najmniej kilkanaście ładnych długich miesięcy rehabilitacji na dotychczasowym, wysokim poziomie. Mam nadzieję, że po tym czasie Paulina będzie w dużo lepszej formie oraz że po tym czasie tak olbrzymie nakłady finansowe, jakie są niezbędne teraz, zmaleją chociaż trochę.

Ogromnie dziękuję wszystkim procentowym darczyńcom. Cieszy mnie, że coraz więcej osób przekazuje część swojego podatku organizacjom pożytku publicznego, niezależnie od ich profili działalności.

Szczególnie dziękuję Łomżanom, ponieważ to z łomżyńskiego Urzędu Skarbowego pochodzi najwięcej pojedynczych wpłat.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, których poruszył los Pauliny i zdecydowali się przekazać część swojego podatku, mając nadzieję na jej powrót do zdrowia.

Jednak powrót Pauliny do zdrowia, o ile w ogóle jest możliwy, zajmie długie lata. Stąd nie zrezygnujemy z zabiegania o Wasz 1% za rok 2011. Ale na to jeszcze nie czas. Dziękuję i dobrej nocy.