Dziękujemy za 1%

Wydawać by się mogło że wpis trochę spóźniony, ale jak się okazuje tylko o dzień. Urzędy skarbowe przyjmowały PITy jeszcze drugiego maja, stąd pewnie niektórzy z Was spędzili część „długiego weekendu” w kolejce do okienka.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1% swojego podatku dochodowego za ubiegły rok na cele rehabilitacji Pauliny. Mamy świadomość, że każdy z Was dysponował tylko jednym „procentem”, a okazji i celów, na które przeznaczyć można było te środki było niezmiernie wiele, z których każdy szczytny. Dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni za te dodatkowe wsparcie.

Na środki przyjdzie nam poczekać najkrócej do września, ale spodziewamy się, że będzie to mniej więcej w październiku. Oprócz kupna schodołazu i sfinansowania kolejnego turnusu na Ukrainie chcielibyśmy zakupić rotor rehabilitacyjny do ćwiczeń rąk i nóg. Jak w przypadku większości urządzeń rehabilitacyjnych nie jest to rzecz tania. Wasze wsparcie w postaci 1% podatku z pewnością ułatwi nam realizację tych ambitnych planów. A plany muszą być ambitne, byśmy mogli efektywnie zagospodarować tę wielką determinację Pauliny.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, przede wszystkim w imieniu Pauliny.

Serdecznie pozdrawiamy,

Sokoły